Evlerin en çok ihtiyacı olan konulardan bir tanesi ​ boya ​ yaptırmaktır. Gerek kiralık evde, gerekse de kişinin kendi evinde, duvarların zarar görmemesi için boya yaptırılması gerekmektedir. Özellikle alçı kaplaması olan evlerde, boya yaptırmak alçıların çatlamasını ve zarar görmesini engelleyecektir. Düzenli olarak boya yaptırmamak, duvarların zarar görmesine ve koku oluşturmasına neden olmaktadır.

Duvar Boyama

Boya yaptırırken iyi bir ​ boyacı ​ ile anlaşma yapmak şarttır. Pek çok boyacı, boyaların içerisine fazladan su karıştırarak fazladan gelir kazanmaya çalışmaktadır. Yaptığı sahtekarlık duvarların kötü bir görüntü kazanmasına neden olmasının yanı sıra, boyanın çabuk akmasına da sebep olur.

Duvar Boyama

Bunun yanında, eğer evin rengi farklı bir renkten diğerine geçiyorsa, boyanın tutmama ihtimali çok yüksektir. Kimi boyacılar boyama işlemini tam olarak gerçekleştirememektedir. Boyaları tavana taşırarak tavanın rengini mahveden ve evi aşırı kirleterek evden ayrılan boyacılar da vardır. Kişinin boya yaptırırken, boyacısını iyi seçmesi gerekir.

Boya Seçimi

Özellikle kadınlar, evlerine boya yaptırırken renk konusunda çok seçici davranırlar. Uzun yıllar boyunca evlerini süsleyecek olan rengi seçerken kararsız kalan kadınlar için, yılın en trend boya renklerinin toplandığı bir katalog sunmak önemlidir. Bunun yanı sıra bilinen renklerin dışında, farklı renklere de yer verilmelidir. Bir zamanların klasik boyası açık sarı, tüm evleri süslemiş fakat modasının geçmesi ile eskimeye başlamıştır. Her evde tek bir renk seçimindense, farklı renk seçenekleri ile müşterileri karşılamak ve o yıl farklı farklı renkleri moda haline getirmek daha doğru olacaktır.

Boya Seçimi

Boya seçimi ​ konusunda çok fazla kararsız kalan kadınlar, tercihini daha açık renk boyalardan yana tutabilirler. Daha açık renk boyaların, farklı renklere geçişte dönüşleri daha kolaydır. Koyu renk seçeneklerinin dönüşü için, kişilerin 3-4 kez boya yaptırması gerekebilir. Örneğin yeşil rengin lilaya dönüşünde, duvarlar boyayı kusarak çirkin bir görüntü oluşturabilir. Bu yüzden kararsız kadınlara açık renk tonları önerilmektedir.

Boya Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya yaptırırken dikkat edilmesi gereken ilk unsur, kaliteli bir boya markası tercih etmektir. Piyasada yan sanayi adında türemiş onlarca marka bulunmaktadır. Fakat bu markalar malesef beklenilen performansı karşılamamaktadır. Ne tam olarak istenilen renk oturmakta, ne de duvarlar bakımlı bir görüntü kazanmaktadır. Pek çok boya markasının boyamadan sonra kötü sonuçlar verdiği tescillenmiştir. Bazı boyalar duvarlarda tutulmamakta, duvarlar boyayı kusmaktadır.

Boya Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya yaptırırken dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur, iyi bir boyacı seçmektir. İşini en doğru şekilde yapan, boyama işini çok uzatmayıp kısa sürede halleden, boyama esnasında evi ciddi derecede kirletmeyen, kaliteli boyalar kullanan ve kar amaçlı boyaya fazladan su karıştırmayan boyacıların tercih edilmesi şarttır. Diğer türlü müşteri aldığı hizmetten memnun kalmayacaktır.

Boya Yaptırma Fiyatları

Boya yaptırma fiyatları, boyanın kalitesi ve evin ya da odanın boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Genellikle hesaplama metrekareye göre yapılmaktadır, kişi kendi için en uygun olan boya markasını tercih etmekte ve süreç başlamaktadır. Kişilerin bu esnada en kaliteli boyaları tercih etmeleri önerilir, aksi takdirde boya kaynaklı problem yaşanması kaçınılmaz hale gelebilir. Bazı boyacıların fazladan fiyat verdikleri de bir diğer gerçektir. Kişilerin boyacı seçerken buna da dikkat etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde değmeyecek işlemlere, hiç değmeyecek ücretler ödenebilir.

Boya Yaptırma Fiyatları

Firmamız boya yaptırmanın en doğru, en kaliteli ve en uygun fiyat seçeneği sunan temsilcidir. Kişiler bizden seçenek ve fiyat almadan kesinlikle boya yaptırmayı tercih etmemelidir. En kaliteli boyalar kullanılmakta ve duvarlar için en sağlıklı işlem gerçekleştirilmektedir. Ayrıca duvar boyasına zarar vermeyen statik yazı tahtalarımızı da satın alabilirsiniz.

Adalar boyama, Arnavutköy boyama, Ataşehir boyama, Avcılar boyama, Bağcılar boyama, Bahçelievler boyama, Bakırköy boyama, Başakşehir boyama, Bayrampaşa boyama, Beşiktaş boyama, Beylikdüzü boyama, Beyoğlu boyama, Büyükçekmece boyama, Beykoz boyama, Çatalca boyama, Çekmeköy boyama, Esenler boyama, Esenyurt boyama, Eyüp boyama, Fatih boyama, Gaziosmanpaşa boyama, Güngören boyama, Kadıköy boyama, Kağıthane boyama, Kartal boyama, Küçükçekmece boyama, Maltepe boyama, Pendik boyama, Sancaktepe boyama, Sarıyer boyama, Silivri boyama, Sultanbeyli boyama, Sultangazi boyama, Şile boyama, Şişli boyama, Tuzla boyama, Ümraniye boyama, Üsküdar boyama, Zeytinburnu boyama bölgelerine 7/24 hizmet.