Odunlu Şömineler

Odunlu Şömineler

Lineer, L tipi, U tipi, Çift taraflı ve Orta şömine hazneleri

Elektrikli Şömineler

Plazma, 3 boyutlu, alev efektli yerli ve yabancı şömineler

Doğalgazlı Şömineler

Faber, Kratki, Element 4 marka ithal şömineler

Etanollü Şömineler

Hürsan brülör, planika brülör ve hazne, özel tasarım brülör

Dimplex-Elektrikli-Somine-Katalogu

Dimplex Elektrikli Şömine Kataloğu

Hursan-orta-somine-odunlu-katalog

Orta Şömine Kataloğu

uygulama-katalog-odunlu-hursan

Uygulama Kataloğu

hazne-katalogu-hursan-koleksiyon

Hazne Kataloğu

1970’lerde bu sektöre ilk adımını atan Hürsan, Türkiye’de endüstriyel anlamda şömine imalatını gerçekleştiren ilk firmadır. Bugün ise Türkiye’nin en büyük şömine üreticisidir.

Hürsan Şömine fabrikası; dökümhane, demirhane, mermerhane, marangozhane ve boyahane bölümlerinden oluşan entegre bir tesistir. Üretimin her aşaması geniş ve teknolojik bir makine parkurunda, uzman ve deneyimli kadrolar tarafından gerçekleştirilir. 160 çeşit şömine haznesi, 800’ün üzerinde dış giydirme modeliyle konusunda Avrupa’da en geniş ürün yelpazesine sahip üretici firmadır.

Hürsan Şömine, kendi üretimlerinin haricinde Doğalgazlı şöminelerde Hollanda’dan Faber ve Element 4, elektrikli şöminelerde İrlanda’dan Dimplex, otomatik etanollü şöminelerde Polonya’dan Planika, döküm odunlu şömine hazneleri ve sobalarında Polonya’dan Kawmet ve Çekya’dan Liseo, kuzinelerde İtalya’dan Thermorossi, baca fanlarında Danimarka’dan Exodraft, Hürsan Şömine’nin Türkiye Genel Distribütörü olduğu markalardır.

Ülkemizde ünlülerin şöminecisi olarak tanınan Hürsan, bugüne kadar, dördü Türk altısı yabancı toplam 10 Cumhurbaşkanı ve Devlet Başkanının konutuna şömine yapmayı başardı. Hürsan Şömine ürünleri, Türkiye’de 65’in üzerinde noktada; yurtdışında İsrail, Fas, Azerbaycan, Makedonya, Ukrayna, Fransa, Rusya, Portekiz, Sırbistan, Lübnan, Filistin, K.K.T.C, Kosova, K.Irak, İsveç, Yunanistan ve Moğolistan’da satışa sunuluyor.